Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tetraoxid de osmiu, min. 99.95 % p.a. for electron microscopy Molar mass (M) 254,20 g/mol Density (D

Număr anunț
DA20167418
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.978 RON
Valoare atribuită
1.978 RON
Data publicării
25.04.2018 14:02
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 04:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.978 RON

din 1.978 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.