Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet aspirator uscat T8/1 + accesorii

Număr anunț
DA20182291
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925,15 RON
Valoare atribuită
1.925,15 RON
Data publicării
26.04.2018 13:54
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925,15 RON

din 1.925,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.