Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Avtek Wall Standard 200x200 (1:1) alb mat
- Număr anunț
- DA20181146
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
- Cod CPV
- 38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579,84 RON
- Valoare atribuită
- 579,84 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 13:19
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
579,84 RON
din 579,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro