Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii fizica medicala in radiologie de diagnostic
- Număr anunț
- DA20177990
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- DUMITRACHE D. MIHAI-TEODOR - EXPERT FIZICA MEDICALA (CUI 26160331)
- Cod CPV
- 71340000-3 · Servicii integrate de inginerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.960 RON
- Valoare atribuită
- 12.960 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 11:41
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.960 RON
din 12.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro