Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pompe

Număr anunț
DA20173812
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.810 RON
Valoare atribuită
14.810 RON
Data publicării
26.04.2018 09:23
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.810 RON

din 14.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.