Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 5 SACI ASPIR.WD2200 MV2 69043220

Număr anunț
DA20173202
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bistrita-Nasaud (CUI 9835862)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98,25 RON
Valoare atribuită
98,25 RON
Data publicării
26.04.2018 09:02
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98,25 RON

din 98,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.