Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere sistem de alarmare la efractie -GPP Petresti

Număr anunț
DA20172496
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI (CUI 12839759)
Furnizor / câștigător
TELE-KAPPA SRL (CUI RO20415290)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,14 RON
Valoare atribuită
459,14 RON
Data publicării
26.04.2018 08:29
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 16:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,14 RON

din 459,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.