Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZEWA KLASSIK JUMBO ROLA 8

Număr anunț
DA20171273
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,06 RON
Valoare atribuită
18,06 RON
Data publicării
25.04.2018 16:35
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,06 RON

din 18,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.