Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTRUIRE PENTRU CURS INGRIJITOR BATRANI

Număr anunț
DA20169785
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PAKIV ROMANIA (CUI 18115500)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39162000-5 · Material de instruire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.298,61 RON
Valoare atribuită
2.298,61 RON
Data publicării
25.04.2018 15:17
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.298,61 RON

din 2.298,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.