Ofertă acceptată Cumpărare directă

rame lemn cu sticla ,carton si agatatoare

Număr anunț
DA20171250
Autoritate contractantă
COLEGIUL ORTODOX "MITROPOLITUL NICOLAE COLAN" CLUJ NAPOCA (CUI 5303102)
Furnizor / câștigător
DHI (CUI RO15019206)
Cod CPV
39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,21 RON
Valoare atribuită
25,21 RON
Data publicării
25.04.2018 16:33
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 19:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,21 RON

din 25,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.