Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT 12000 BTU INVERTER A++ GATA ECHIPAT PENTRU MONTAJ CU FILTRU HEPA

Număr anunț
DA20150259
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 29373652)
Furnizor / câștigător
AB PLUS INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO24543454)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.963,65 RON
Valoare atribuită
1.963,65 RON
Data publicării
24.04.2018 13:26
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.963,65 RON

din 1.963,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.