Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA
- Număr anunț
- DA20179757
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IEREMIA IRIMESCU BRUSTURI (CUI 17197617)
- Furnizor / câștigător
- DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
- Cod CPV
- 44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,10 RON
- Valoare atribuită
- 126,10 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 12:37
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,10 RON
din 126,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro