Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ELABORAREA STRATEGIEI DE DEZVOLTARE LOCALA 2018-2020
- Număr anunț
- DA20175411
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALNAS (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MALNAS JUD. COVASNA) (CUI 4201759)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare finală
- 25.000 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:17
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.