Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta la elaborarea Cererii de finantare, documentatiei conexe si pt. managementul proiectului

Număr anunț
DA20159099
Autoritate contractantă
COMUNA SAVINESTI (CUI 2613176)
Furnizor / câștigător
STICIATI SRL (CUI 38057870)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
25.04.2018 09:39
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.