Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere service Riviera Blade

Număr anunț
DA20176575
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.296 RON
Valoare atribuită
7.296 RON
Data publicării
26.04.2018 10:55
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.296 RON

din 7.296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.