Atribuită
Cumpărare directă
MICROCLISMA ADULTI + COPII 9g.(CUTIE CU 6 FLACOANE) ref. 12809/08.07.2024 SPITAL
- Număr anunț
- DA36140510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33613000-0 · Laxative (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 850 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 14:28
- Data finalizării
- 16.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.