Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE IT

Număr anunț
DA20181456
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I.G.DUCA PETROSANI (CUI 16171724)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,53 RON
Valoare atribuită
994,53 RON
Data publicării
26.04.2018 13:30
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,53 RON

din 994,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.