Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale diverse

Număr anunț
DA20181929
Autoritate contractantă
COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,75 RON
Valoare atribuită
671,75 RON
Data publicării
26.04.2018 13:44
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,75 RON

din 671,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.