Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale feronerie

Număr anunț
DA20178665
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 26983168)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI RO27826188)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,35 RON
Valoare atribuită
840,35 RON
Data publicării
26.04.2018 12:01
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,35 RON

din 840,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.