Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEKO Vopsea Marcare Rutiera City Alb 25KG
- Număr anunț
- DA20166025
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
- Furnizor / câștigător
- POLICOLOR SA (CUI RO326318)
- Cod CPV
- 44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.465 RON
- Valoare atribuită
- 3.465 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 13:17
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.465 RON
din 3.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro