Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII LOT 1 SI LOT 2
- Număr anunț
- DA20160189
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTOLȚ (CUI 4291638)
- Furnizor / câștigător
- RETY A.G.E. INSTAL-CONST S.R.L. (CUI RO38061510)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298.139,68 RON
- Valoare atribuită
- 298.139,68 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 10:11
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298.139,68 RON
din 298.139,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro