Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare

Număr anunț
DA20157124
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
PARLUX BAU SRL (CUI RO8523005)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198.156,76 RON
Valoare atribuită
198.156,76 RON
Data publicării
25.04.2018 08:21
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198.156,76 RON

din 198.156,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.