Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 97,7% sub estimat
Reabilitare Sediu Primaria Voila
- Număr anunț
- DA20145536
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
- Furnizor / câștigător
- ELVIC S.R.L. (CUI 14948914)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON 97,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 10:59
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 21:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 441.000 RON estimat
97,7%
Adjudecat la 2,3% din estimat · economie 431.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.