Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Innoire eset Internet Security antivirus pentru primaria Valea Larga 10 statii
- Număr anunț
- DA20175248
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LARGA (PRIMARIA VALEA LARGA JUD MURES) (CUI 4375925)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,27 RON
- Valoare atribuită
- 772,27 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:12
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
772,27 RON
din 772,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro