Ofertă acceptată Cumpărare directă

vopsele

Număr anunț
DA20172600
Autoritate contractantă
ORASUL DUMBRAVENI (CUI 4240740)
Furnizor / câștigător
POLICOLOR SA (CUI RO326318)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.594,14 RON
Valoare atribuită
2.594,14 RON
Data publicării
26.04.2018 08:36
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.594,14 RON

din 2.594,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.