Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere ascensor

Număr anunț
DA20176783
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CALARASI (CUI 12335891)
Furnizor / câștigător
MOVILIFT GRUP SERVICES SRL (CUI RO31259294)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
26.04.2018 11:02
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.