Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gazduire Site

Număr anunț
DA20174598
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC"ELINA MATEI BASARAB (CUI 24560226)
Furnizor / câștigător
CLAUS WEB SRL (CUI RO17759260)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,83 RON
Valoare atribuită
42,83 RON
Data publicării
26.04.2018 09:49
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,83 RON

din 42,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.