Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII SPALATORIE AUTO

Număr anunț
DA20167255
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Furnizor / câștigător
AGN SERVICE S.R.L. (CUI RO16585483)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,40 RON
Valoare atribuită
842,40 RON
Data publicării
25.04.2018 13:57
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,40 RON

din 842,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.