Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare pentru gard DJADP Iasi

Număr anunț
DA36141550
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
STONEPAV S.R.L. (CUI 38180804)
Cod CPV
34928220-6 · Elemente pentru garduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.288,04 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.288,04 RON