Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIREA DOCUMENTATIEI PENTRU AUTORIZATIE ISU

Număr anunț
DA20164878
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 LIESTI (CUI 21911225)
Furnizor / câștigător
ASTRIDA PROJECT SRL (CUI 33637760)
Cod CPV
71251000-2 · Servicii de arhitectura si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
25.04.2018 12:35
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.