Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare si restaurant

Număr anunț
DA20167316
Autoritate contractantă
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL MUNTII MARAMURESULUI (CUI 25743884)
Furnizor / câștigător
ALBROM SRL (CUI RO21871937)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.226 RON
Valoare atribuită
5.226 RON
Data publicării
25.04.2018 13:59
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.226 RON

din 5.226 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.