Număr anunț
DA36142061
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Racovita (CUI 17896488)
Furnizor / câștigător
BIAVIC CORPORATION S.R.L. (CUI 48186120)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
963,30 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,30 RON