Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Floxal ung.oft. 0.3% x 3g
- Număr anunț
- DA20168220
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90,54 RON
- Valoare atribuită
- 90,54 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 14:28
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90,54 RON
din 90,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro