Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEMINTE GAZON SPORT MASTER, AGROGLYFOS

Număr anunț
DA20182110
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala, Comuna Gheorghe Lazar (CUI 33560470)
Furnizor / câștigător
ESPREMIO S.R.L. (CUI RO32207951)
Cod CPV
03111700-9 · Seminte de legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,57 RON
Valoare atribuită
371,57 RON
Data publicării
26.04.2018 13:49
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,57 RON

din 371,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.