Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii conexe medicina muncii

Număr anunț
DA20181571
Autoritate contractantă
Termo Calor Confort S.A. (CUI RO27374805)
Furnizor / câștigător
AMBRA GRISEA SRL (CUI 8079752)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.315 RON
Valoare atribuită
1.315 RON
Data publicării
26.04.2018 13:33
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.315 RON

din 1.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.