Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aer conditiAparat aer conditionat 9000 BTU/h (furnizare onat 9000 BTU/h (furnizare si montaj)

Număr anunț
DA20172708
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
Furnizor / câștigător
TERMOHIDROSANITARE CONSULT SRL (CUI 15490520)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,61 RON
Valoare atribuită
1.512,61 RON
Data publicării
26.04.2018 08:41
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,61 RON

din 1.512,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.