Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gestionare a documentelor

Număr anunț
DA20177915
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA – Centrul judetean Bihor (CUI 23270909)
Furnizor / câștigător
VOITIU ANA MARIA II (CUI 38840471)
Cod CPV
72512000-7 · Servicii de gestionare a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.300 RON
Valoare atribuită
13.300 RON
Data publicării
26.04.2018 11:39
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.300 RON

din 13.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.