Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cabluri de comunicatii
- Număr anunț
- DA20174940
- Autoritate contractantă
- U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL CARE S.R.L. (CUI 38422983)
- Cod CPV
- 32572000-3 · Cabluri de comunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.998 RON
- Valoare atribuită
- 6.998 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:01
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.998 RON
din 6.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro