Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ntocmire documentatie Acord de Mediu (Timis)
- Număr anunț
- DA20169220
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRO ECO SERVICES SRL (CUI 36645911)
- Cod CPV
- 90720000-0 · Protectia mediului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 14:59
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro