Ofertă refuzată
Cumpărare directă
3 Abonamente 2018 -EVENIMENT DE OLT
- Număr anunț
- DA20175887
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMBURESTI (PRIMARIA COMUNEI SIMBURESTI) (CUI 5475221)
- Furnizor / câștigător
- ALGRUP MEDIA SRL (CUI RO22447043)
- Cod CPV
- 79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,54 RON
- Valoare finală
- 504,20 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:32
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.