Ofertă acceptată Cumpărare directă

UTILAJE SI CONSUMABILE MOTOFERASTRAU

Număr anunț
DA20178379
Autoritate contractantă
COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.336,13 RON
Valoare atribuită
3.336,13 RON
Data publicării
26.04.2018 11:53
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.336,13 RON

din 3.336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.