Termen închis Publicitate

ANULARE ANUNT NR. ADV1001745 din 18.04.2018 pentru achizitia de lucrari :"Proiectare si executie hidroizolatie bazine" -din curtea ELI -NP

Număr anunț
ADV1001745
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Cod CPV
98316000-1 · Servicii de vopsitorie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319.600 RON
Data publicării
09.05.2018 09:54
Termen limită
26.04.2018 14:31

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.