Ofertă acceptată Cumpărare directă

Struguri de masa albi

Număr anunț
DA20187036
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA FRUCT NORD SRL (CUI RO33700825)
Cod CPV
03222341-5 · Struguri de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,50 RON
Valoare atribuită
565,50 RON
Data publicării
26.04.2018 19:35
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,50 RON

din 565,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.