Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta echipamente periferice, calculatoare, laptopuri, retele informatice.
- Număr anunț
- DA20179869
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Arad (CUI 17449471)
- Furnizor / câștigător
- JIT CONSULT SRL (CUI RO15394264)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.560 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 12:40
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.560 RON
din 2.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro