Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet legume fructe LPB Bucium

Număr anunț
DA20173069
Autoritate contractantă
Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
Furnizor / câștigător
INTERFRUCT SRL (CUI 15379027)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,54 RON
Valoare atribuită
143,54 RON
Data publicării
26.04.2018 08:57
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,54 RON

din 143,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.