Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combustibil benzina si motorina
- Număr anunț
- DA20192730
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- FUNCTIONALIS SRL (CUI RO5679981)
- Cod CPV
- 09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.354 RON
- Valoare atribuită
- 2.354 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 11:21
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.354 RON
din 2.354 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro