Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CUARTENIE

Număr anunț
DA20192067
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE RADU (CUI 28119584)
Furnizor / câștigător
DOSAMIF SRL (CUI 11006807)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259,34 RON
Valoare atribuită
1.259,34 RON
Data publicării
27.04.2018 11:00
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.259,34 RON

din 1.259,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.