Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combustibili auto POLITIA LOCALA VASLUI
- Număr anunț
- DA20191412
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Vaslui (CUI 17090660)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.892,37 RON
- Valoare atribuită
- 4.892,37 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 10:39
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.892,37 RON
din 4.892,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro