Număr anunț
DA36143911
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE STIINTE"GRIGORE ANTIPA" BRASOV (CUI 29379205)
Furnizor / câștigător
PICCA MOB S.R.L. (CUI 39357980)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.865,50 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
18.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.865,50 RON