Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSUMABILE MOTOCOASA

Număr anunț
DA20184501
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
09220000-7 · Vaselina, ceara de titei si benzine speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180,80 RON
Valoare atribuită
1.180,80 RON
Data publicării
26.04.2018 15:03
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180,80 RON

din 1.180,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.